Junioři dokázali poprvé v sezoně vyhrát za tři body, Pardubice porazili 4:3

Prokletí prolomeno! Ševci si konečně připsali výhru za tři body. Jejich radost sledovalo 420 diváků na stadionu v Litomyšli, kde se utkání odehrálo. Jednalo se o první utkání extraligy juniorů, které rodiště Bedřicha Smetany vidělo. Berani o osudu duelu rozhodli ve třetí třetině, když v 52. minutě vstřelil vítězný gól obránce Daniel Gazda.
15.kolo, pá 23.10.2015
Pardubice
3:4
(1:0, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 19. Kusý (Benýšek), 33. Rohlík (Velinský), 42. Pipek (Kučera) – 25. Hořanský (Hováth, Gazda), 33. Gago, 41. Peška (Hořanský), 52. Gazda (Vyoral, Peška). Rozhodčí: Doležal – Špringl, Tasch. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 420. Střely na branku: 30:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

Husár – Beran, Horyna, Kučera, Faltys, Rudy – Benýšek, Hlaváček, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Zadina, Pipek, Ružička, Kusý, Rohlík.

Haloda – Kosorin, Sirota, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Stiksa, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský.